Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 25 mei '24 |
Koveni 1 - HKC (U) 1 | 16.45 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Alfen, L van |
|||
Datum 1 jun '24 |
Koveni 1 - Fortissimo 1 | 16.45 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: |
|||
Datum 8 jun '24 |
Sparta (N)/Djops 1 - Koveni 1 | 16.00 Vert: | Locatie: NIJKERK GLD, Sportpark Luxool Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 25 mei '24 |
Koveni 2 - Victum 3 | 15.25 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Dyon Verkruyssen / Thomas Kerkhof |
|||
Datum 1 jun '24 |
Koveni 2 - Fortissimo 2 | 15.25 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Thomas Kerkhof (Koveni Mw2) / Thomas Kerkhof |
|||
Datum 8 jun '24 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7 - Koveni 2 | 15.30 Vert: | Locatie: DRIEBERGEN-RIJSENBURG, Sportpark De Woerd Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 16 mei '24 |
Koveni 3 - EKVA 6 | 20.30 Aanw: 20.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Patrick Martens (Koveni Mw1) |
|||
Datum 25 mei '24 |
Koveni 3 - Thor (H) 2 | 16.45 Aanw: 16.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 4 |
|||
Datum 27 mei '24 |
Thor (H) 2 - Koveni 3 | 20.00 Vert: 19.00 | Locatie: HARMELEN, Sportpark Bijleveld Scheids: Kaper, J. / Thor (H) |
|||
Datum 8 jun '24 |
Fortissimo 4 - Koveni 3 | 12.30 Vert: | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheids: Schaik, F van / Fortissimo |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 25 mei '24 |
Koveni 4 - RDZ 4 | 13.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Ayleen Rademaker (Koveni 3) / Ayleen Rademaker |
|||
Datum 1 jun '24 |
Fiducia 6 - Koveni 4 | 11.30 Vert: | Locatie: VLEUTEN, Sportpark Fletiomare Oost Scheids: |
|||
Datum 8 jun '24 |
Koveni 4 - MIA 8 | 10.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Pepijn de Boo (Koveni 2) |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 29 mei '24 |
Stip Mw1 - Koveni Mw1 | 20.00 Vert: | Locatie: ROSMALEN, Sportcomplex De Groote Wielen Scheids: |
|||
Datum 5 jun '24 |
Koveni Mw1 - Fortissimo Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Dyon Verkruyssen (Koveni 4) / Dyon Verkruyssen |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 29 mei '24 |
Hebbes Mw1 - Koveni Mw2 | 20.00 Vert: | Locatie: UTRECHT, Sportpark Hoograven-Zuid Scheids: |
|||
Datum 5 jun '24 |
Koveni Mw2 - Midlandia Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Wessel van den Brink (Koveni 2) / Melvin van Zanten |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 25 mei '24 |
Koveni A1 - SKF A5 | 14.00 Aanw: 13.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Xander Ladage |
|||
Datum 5 jun '24 |
SGV A1 - Koveni A1 | 19.00 Vert: 17.45 | Locatie: CULEMBORG, Sportpark Terweijde Scheids: Seinstra, S.D. / SGV |
|||
Datum 8 jun '24 |
Koveni A1 - Telstar/Schoonderbeek A2 | 12.00 Aanw: 11.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Dyon Verkruyssen (Koveni Mw2) |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 25 mei '24 |
Koveni B1 - RDZ B1 | 11.30 Aanw: 11.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Peter Bosch (Koveni 2) |
|||
Datum 1 jun '24 |
OVVO/De Kroon B2 - Koveni B1 | 9.30 Vert: 8.40 | Locatie: MAARSSEN, Sportpark Daalseweide Scheids: |
|||
Datum 8 jun '24 |
Koveni B1 - Tweemaal Zes B1 | 10.40 Aanw: 10.10 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Ayleen Rademaker |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 25 mei '24 |
Koveni C1 - Het Bosch/VIKO C2 | 12.55 Aanw: 12.25 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 1 |
|||
Datum 1 jun '24 |
Fiducia C2 - Koveni C1 | 10.00 Vert: 9.10 | Locatie: VLEUTEN, Sportpark Fletiomare Oost Scheids: |
|||
Datum 8 jun '24 |
Koveni C1 - OVVO/De Kroon C2 | 9.30 Aanw: 9.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Koveni 3 |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 25 mei '24 |
Koveni D1 - Victum D2 | 11.30 Aanw: 10.10 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Bart Mulder (Koveni Mw1) |
|||
Datum 1 jun '24 |
Koveni D1 - Synergo D2 | 14.15 Aanw: 13.45 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Ayleen Rademaker (Koveni 3) / Ayleen Rademaker |
|||
Datum 8 jun '24 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3 - Koveni D1 | 9.00 Vert: | Locatie: DRIEBERGEN-RIJSENBURG, Sportpark De Woerd Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 25 mei '24 |
Koveni D2 - EKVA D2 | 12.45 Aanw: 12.25 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Nancy Loffeld (Koveni Mw2) |
|||
Datum 1 jun '24 |
Koveni D2 - De Eemvogels D1 | 13.15 Aanw: 12.55 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Robyn van Zijl (Koveni 1) |
|||
Datum 8 jun '24 |
De Corvers D1 - Koveni D2 | 11.15 Vert: 10.20 | Locatie: HILVERSUM, Corverskuil Scheids: |
|||
Wsnr | Datum | Wedstrijd | Tijd | Details | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Datum 25 mei '24 |
Sparta (N)/Djops F2 - Koveni F1 | 9.00 Vert: 8.00 | Locatie: NIJKERK GLD, Sportpark Luxool Scheids: Bos, M. / Sparta (N)/Djops |
|||
Datum 1 jun '24 |
Koveni F1 - Viko F2 | 14.15 Aanw: 13.55 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Tessa Schalkwijk (Koveni 4) |
|||
Datum 8 jun '24 |
ODIK/JansenvdGrift F5 - Koveni F1 | 10.00 Vert: 8.50 | Locatie: BARNEVELD, Sportpark Oosterbos Scheids: |
|||
Datum 15 jun '24 |
Koveni F1 - Synergo F2 | 10.00 Aanw: 9.40 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheids: Tessa van der Mark (Koveni Mw1) |
|||