U heeft geen toestemming gegeven voor het gebruik van cookies en kunt daarom niet inloggen.
Datum | Activiteit |
---|---|
18 mei | Kovenikamp 2024 |
23 mei | Proeftraining SKT |
24 mei | Klaverjassen |
29 mei | Schoolkorfbal toernooi |
Het kamp zit dit jaar vol
Stijn |
Rianne |
zaterdag 20 april 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
---|---|---|---|---|---|
OVVO/De Kroon C2 - Koveni C1 | 10.00 Vert: 9.10 | Locatie: MAARSSEN, Sportpark Daalseweide Scheidsrechter(s): |
|||
RDZ F3 - Koveni F1 | 10.00 Vert: 9.10 | Locatie: ZEIST, Bisonpark Scheidsrechter(s): |
|||
Telstar/Schoonderbeek A2 - Koveni A1 | 11.00 Vert: 9.25 | Locatie: HOEVELAKEN, Sportpark Middelaar Scheidsrechter(s): Groot, B. de / Telstar/Schoonderbeek |
|||
Koveni D2 - De Corvers D1 | 11.45 Aanw: 11.25 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Robyn van Zijl |
|||
Koveni D1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3 | 12.45 Aanw: 12.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Tessa van der Mark |
|||
Tweemaal Zes B1 - Koveni B1 | 13.30 Vert: 12.30 | Locatie: MAARTENSDIJK, FJH van Eck sportpark Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 3 - Fortissimo 4 | 13.55 Aanw: 13.25 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Maarten Hu (Koveni Mw2) |
|||
Koveni 2 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7 | 15.25 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Barry Kers (Koveni Mw1) |
|||
Koveni 1 - Sparta (N)/Djops 1 | 16.45 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Hartendorp, S |
|||
MIA 8 - Koveni 4 | 17.00 Vert: | Locatie: AMERSFOORT, Veld MIA Scheidsrechter(s): |
|||
woensdag 24 april 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
DOS (W) Mw1 - Koveni Mw2 | 20.30 Vert: | Locatie: WESTBROEK, Veld DOS (W) Scheidsrechter(s): |
|||
Victum Mw1 - Koveni Mw1 | 21.00 Vert: | Locatie: HOUTEN, Sportpark Weteringhoek Scheidsrechter(s): |
|||
zaterdag 11 mei 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
EKVA D2 - Koveni D2 | 10.00 Vert: 9.00 | Locatie: ALMERE, Fanny Blankers Koenpark Scheidsrechter(s): |
|||
Victum D2 - Koveni D1 | 10.55 Vert: 10.10 | Locatie: HOUTEN, Sportpark Weteringhoek Scheidsrechter(s): |
|||
RDZ 4 - Koveni 4 | 11.30 Vert: | Locatie: ZEIST, Bisonpark Scheidsrechter(s): |
|||
Victum 3 - Koveni 2 | 12.15 Vert: | Locatie: HOUTEN, Sportpark Weteringhoek Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni F1 - SKF F6 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni Mw2 |
||||
RDZ B1 - Koveni B1 | 12.50 Vert: 11.50 | Locatie: ZEIST, Bisonpark Scheidsrechter(s): |
|||
SKF A5 - Koveni A1 | 13.45 Vert: 12.10 | Locatie: VEENENDAAL, Sportpark De Groene Velden Scheidsrechter(s): |
|||
Het Bosch/VIKO C2 - Koveni C1 | 14.15 Vert: 13.30 | Locatie: LEXMOND, Sportpark Het Bosch Scheidsrechter(s): |
|||
HKC (U) 1 - Koveni 1 | 15.30 Vert: | Locatie: UTRECHT, Sportpark Hoograven-Zuid Scheidsrechter(s): |
|||
Thor (H) 2 - Koveni 3 | 15.45 Vert: 14.45 | Locatie: HARMELEN, Sportpark Bijleveld Scheidsrechter(s): Kaper, J. / Thor (H) / Tom, Luuk en Levi |
|||
woensdag 15 mei 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni Mw1 - Victum Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Dyon Verkruyssen (Koveni 4) / Dyon Verkruyssen |
|||
Koveni Mw2 - DOS (W) Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Xander Ladage |
|||
donderdag 16 mei 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni 3 - EKVA 6 | 20.30 Aanw: 20.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Patrick Martens (Koveni Mw1) |
|||
zaterdag 25 mei 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Sparta (N)/Djops F2 - Koveni F1 | 9.00 Vert: 8.00 | Locatie: NIJKERK GLD, Sportpark Luxool Scheidsrechter(s): Bos, M. / Sparta (N)/Djops |
|||
Koveni B1 - RDZ B1 | 11.30 Aanw: 11.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Peter Bosch (Koveni 2) |
|||
Koveni D1 - Victum D2 | 11.30 Aanw: 10.10 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Bart Mulder (Koveni Mw1) |
|||
Koveni D2 - EKVA D2 | 12.45 Aanw: 12.25 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Nancy Loffeld (Koveni Mw2) |
|||
Koveni C1 - Het Bosch/VIKO C2 | 12.55 Aanw: 12.25 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 1 |
|||
Koveni 4 - RDZ 4 | 13.00 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Ayleen Rademaker (Koveni 3) / Ayleen Rademaker |
|||
Koveni A1 - SKF A5 | 14.00 Aanw: 13.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Xander Ladage |
|||
Koveni 2 - Victum 3 | 15.25 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Dyon Verkruyssen / Thomas Kerkhof |
|||
Koveni 1 - HKC (U) 1 | 16.45 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 3 - Thor (H) 2 | 16.45 Aanw: 16.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 4 |
|||
woensdag 29 mei 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Stip Mw1 - Koveni Mw1 | 20.00 Vert: | Locatie: ROSMALEN, Sportcomplex De Groote Wielen Scheidsrechter(s): |
|||
Hebbes Mw1 - Koveni Mw2 | 20.00 Vert: | Locatie: UTRECHT, Sportpark Hoograven-Zuid Scheidsrechter(s): |
|||
zaterdag 1 juni 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
OVVO/De Kroon B2 - Koveni B1 | 9.30 Vert: 8.40 | Locatie: MAARSSEN, Sportpark Daalseweide Scheidsrechter(s): |
|||
Fiducia C2 - Koveni C1 | 10.00 Vert: 9.10 | Locatie: VLEUTEN, Sportpark Fletiomare Oost Scheidsrechter(s): |
|||
Fiducia 6 - Koveni 4 | 11.30 Vert: | Locatie: VLEUTEN, Sportpark Fletiomare Oost Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni D2 - De Eemvogels D1 | 13.15 Aanw: 12.55 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Robyn van Zijl (Koveni 1) |
|||
SGV A1 - Koveni A1 | 13.35 Vert: 12.20 | Locatie: CULEMBORG, Sportpark Terweijde Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni D1 - Synergo D2 | 14.15 Aanw: 13.45 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Ayleen Rademaker (Koveni 3) / Ayleen Rademaker |
|||
Koveni F1 - Viko F2 | 14.15 Aanw: 13.55 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Tessa Schalkwijk (Koveni 4) |
|||
Koveni 2 - Fortissimo 2 | 15.25 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Thomas Kerkhof (Koveni Mw2) / Thomas Kerkhof |
|||
Koveni 1 - Fortissimo 1 | 16.45 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): |
|||
woensdag 5 juni 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni Mw1 - Fortissimo Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Dyon Verkruyssen (Koveni 4) / Dyon Verkruyssen |
|||
Koveni Mw2 - Midlandia Mw1 | 20.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Wessel van den Brink (Koveni 2) / Melvin van Zanten |
|||
zaterdag 8 juni 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Dalto/Klaverblad Verzekeringen D3 - Koveni D1 | 9.00 Vert: | Locatie: DRIEBERGEN-RIJSENBURG, Sportpark De Woerd Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni C1 - OVVO/De Kroon C2 | 9.30 Aanw: 9.00 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Koveni 3 |
|||
ODIK/JansenvdGrift F5 - Koveni F1 | 10.00 Vert: 8.50 | Locatie: BARNEVELD, Sportpark Oosterbos Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni 4 - MIA 8 | 10.30 Aanw: | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Pepijn de Boo (Koveni 2) |
|||
Koveni B1 - Tweemaal Zes B1 | 10.40 Aanw: 10.10 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Ayleen Rademaker |
|||
De Corvers D1 - Koveni D2 | 11.15 Vert: 10.20 | Locatie: HILVERSUM, Corverskuil Scheidsrechter(s): |
|||
Koveni A1 - Telstar/Schoonderbeek A2 | 12.00 Aanw: 11.15 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Dyon Verkruyssen (Koveni Mw2) |
|||
Fortissimo 4 - Koveni 3 | 12.30 Vert: | Locatie: IJSSELSTEIN UT, Sportpark IJsseloever Scheidsrechter(s): |
|||
Dalto/Klaverblad Verzekeringen 7 - Koveni 2 | 15.30 Vert: | Locatie: DRIEBERGEN-RIJSENBURG, Sportpark De Woerd Scheidsrechter(s): |
|||
Sparta (N)/Djops 1 - Koveni 1 | 16.00 Vert: | Locatie: NIJKERK GLD, Sportpark Luxool Scheidsrechter(s): |
|||
zaterdag 15 juni 2024 | |||||
Wedstrijd | Tijd | Details | |||
Koveni F1 - Synergo F2 | 10.00 Aanw: 9.40 | Locatie: NIEUWEGEIN, Sportpark Zandveld Scheidsrechter(s): Tessa van der Mark (Koveni Mw1) |
|||